28.10.2017 mistrzostwa ostrołęki w pływaniuBardzo udany występ odnotowali nasi zawodnicy podczas VI Otwartych  Mistrzostw Ostrołęki w pływaniu. Podczas zawodów, w których wystartowało 350 zawodników z ponad 30 klubów nasi reprezentanci w swoich strarach ustanowili bardzo wartościowe wyniki. W skład reprezentancji prowadzonej przez trenera Dariusza Małkowskiego weszli : Karolina Kaczyńska, Karolina Cholewińska, Natalia Nowicka, Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Igor Trykoszko. Dla naszych zawodników strat w mistrzostwach Ostrołeki był przede wszystkim sprawdzianem ich formy przed zbliżającym się finałem Grand Prix Polski w sportowym ratownictwie wodnym. Tak więc nie było tutaj specjalnych przygotowań startowych. Tym bardziej cieszy, że Hubert w swoich dwóch startach zdobył dwa złote medale (100 m dowolny i 200 m dowolny) a Mateusz Adamowski na 100 m dowolny zdobył srebrny medal. Gratulacje należą się oczywiście wszystkim naszym zawodnikom za ich postawę i godne reprezentowanie  WOPR-OS Ostrołęka