4 października 2020 r. czyli dzień po Grand Prix w Ostrołęce zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka wystartowali  w II rundzie Pomorskiej Ligi w ratownictwie wodnym, która odbyła się w Redzie. W skład reprezentacji WOPR-OS, która podczas tych zawodów zdobyła w sumie 11 medali weszli : Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski. W startach indywidualnych podopieczni Dariusza Małkowskiego plasowali się na następujących pozycjach : w kategorii Open Hubert Nakielski zdobył trzy złote medale, w kategorii Junior : Mateusz Adamowski trzy złote medale, Kacper Mierzejewski jeden srebrny medal, Kamil Bojarski dwa srebrne i przeszkodami w kategorii Open nasz zespół zdobył złoty medal