Kolejny udany start, który zaowocował zdobyciem jedenastu medali (7 złotych, 2 srebrne, 2 brązowe), odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka w trzeciej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym, która odbyła się 11 listopada 2020 r. w Gdańsku. W skład reprezentacji WOPR-OS weszli : Hubert Nakielski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski, Mateusz Adamowski. Podopieczni Dariusza Małkowskiego podczas zawodów oprócz zdobyczy medalowych ustanowili wiele wartościowych wyników i rekordów życiowych. Hubert Nakielski w kategorii Open zdobył trzy złote medale w konkurencjach : 100 m kombinowane, 100 m ratowanie z pasem, 50 m holowanie manekina. Mateusz Adamowski w kategorii junior zdobył dwa złote medale w konkurencjach : 50 m holowanie manekina oraz 100 m kombinowane z czasem 1,11,87 – nowy rekord życiowy. Kamil Bojarski w kategorii junior zdobył złoty medal na dystansie 100 m ratowanie z pasem z czasem 1,01,47 – nowy rekord życiowy, oraz dwa srebrne medale na dystansach: 50 m holowanie manekina z nowym rekordem życiowym 34,19 s. i 100 m kombinowane z nowym rekordem życiowym 1,13,91 s. Kacper Mierzejewski w kategorii junior zdobył dwa brązowe medale na dystansach : 50 m holowanie manekina z nowym rekordem życiowym 34,35 s. i 100 m kombinowane z nowym rekordem życiowym 1,16,49 s. Kacper ponadto był czwarty na 100 m ratowanie z pasem. W wyścigu drużynowym nasza sztafeta męska na dystansie 4x50 m z pasem ratowniczym w kategorii Open zdobyła złoty medal.

4 października 2020 r. czyli dzień po Grand Prix w Ostrołęce zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka wystartowali  w II rundzie Pomorskiej Ligi w ratownictwie wodnym, która odbyła się w Redzie. W skład reprezentacji WOPR-OS, która podczas tych zawodów zdobyła w sumie 11 medali weszli : Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski. W startach indywidualnych podopieczni Dariusza Małkowskiego plasowali się na następujących pozycjach : w kategorii Open Hubert Nakielski zdobył trzy złote medale, w kategorii Junior : Mateusz Adamowski trzy złote medale, Kacper Mierzejewski jeden srebrny medal, Kamil Bojarski dwa srebrne i przeszkodami w kategorii Open nasz zespół zdobył złoty medal

Wznowienie zajęć sekcji sportowej pływania i ratownictwa wodnego po przerwie wakacyjnej odbędzie się 1 września 2020 r. Zajęcia rozpoczynają się od godziny 19.00 (na przebieralnie wchodzimy o 18.45). Grupy początkujące i średnio zaawansowane trenują do godziny 20.00, grupa zaawansowana trenuje do 21.00. Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku. W związku z ograniczoną liczbą miejsc pierwszeństwo w zgłoszeniach do zajęć mają zawodnicy, którzy chcą dalej kontynuować treningi w WOPR-OS. Zgłoszenia na wrzesień przyjmowane są do 31 sierpnia 2020 r. Więcej informacji tel 604093280

Kolejny udany start, który zaowocował zdobyciem dwunastu medali (7 złotych, 2 srebrne,3 brązowe), odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka w pierwszej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2020, która odbyła się 27 czerwca 2020 r. w Kościerzynie. W skład reprezentacji WOPR-OS weszli : Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski. Podopieczni Dariusza Małkowskiego podczas zawodów oprócz zdobytych medali ustanowili wiele wartościowych wyników. Bezkonkurencyjni w swoich startach byli:  Hubert Nakielski w kategorii open i Mateusz Adamowski w kategorii junior, którzy w swoich startach zdobyli po trzy złote medale. Mateusz ponadto w swoich startach na 100 m ratowanie manekina z pasem i na 100 m ratowanie w płetwach ustanowił swoje nowe rekordu życiowe.  Kolejne trzy medale dla WOPR-OS w kategorii junior zdobył Karol Bojarski (2 srebrne, 1 brązowy). Kamil  na dystansie 100 m w płetwach również ustanowił swój nowy rekord życiowy. Z dwoma brązowymi medalami zdobytymi w kategorii junior z zawodów wrócił Kacper Mierzejewski. Podczas zawodów bezkonkurencyjna okazała się również nasza sztafeta, która w składzie : Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski na dystansie 4x25 m holowanie manekina zajęła I miejsce zdobywając złoty medal i puchar. Dodatkową konkurencją podczas zawodów był wyścig australijski, w której do finału zakwalifikowali się wszyscy zawodnicy WOPR-OS. Ostatecznie w tej konkurencji zwyciężył Hubert Nakielski, który w finałowej rozgrywce pokonał swojego klubowego kolegę Mateusza Adamowskiego. Mimo prawie trzymiesięcznej przerwy w treningach na basenie spowodowanej zamknięciem basenów z powodu pandemii COVID-19 moi zawodnicy udowodnili, że treningi indywidualne w tym okresie były realizowane. Efektem tego są uzyskane czasy zbliżone do ich najlepszych osiągnięć życiowych, a nawet poprawione życiówki. Mam nadzieję, że druga połowa sezonu będzie przebiegać już normalnie i moi zawodnicy będą mieli możliwość normalnych treningów – Dariusz Małkowski

Kolejny udany start, który zaowocował zdobyciem trzynastu medali (7 złotych, 6 srebrnych) odnotowali zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka w finałowej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019, która odbyła się 17 listopada 2019 r. w Gdańsku. W skład reprezentacji WOPR-OS weszli : Maja Furmaniuk, Karolina Kaczyńska, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski, Dawid Świercz. Podopieczni Dariusza Małkowskiego podczas zawodów oprócz zdobyczy medalowych ustanowili wiele wartościowych wyników i rekordów życiowych. Bezkonkurencyjni w swoich startach byli : Mateusz Adamowski w kategorii junior i Kamil Bojarski w kategorii junior młodszy, którzy w swoich kategoriach zdobyli po trzy złote medale. Kolejne medale dla Ostrołęki zdobyli : Karolina Kaczyńska w kategorii junior- złoty i srebrny medal, Kacper Mierzejewski dwa srebrne medale w kategorii junior oraz Dawid Świercz również dwa srebrne medale w kategorii open.  Natomiast nasza najmłodsza zawodniczka Maja Furmaniuk rywalizująca w kategorii młodzik z zawodów wróciła z pucharem za zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji podsumowującej wszystkie edycji Ligii. W tej samej klasyfikacji, która premiowała starty we wszystkich edycjach Kacper Mierzejewski uplasował się na drugim miejscu w kategorii junior. Ponadto nasza sztafeta męska na dystansie 4x50 m z przeszkodami w kategorii Open uplasowała się na drugim miejscu.