Szkolenie na ratownika wodnego potrwa ponad miesiąc. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 maja 2021 r. Zajęcia praktyczne będą odbywały się  na basenie oraz na rzece Narew. Zajęcia teoretyczne  w formie wykładów.  Szkolenie odbędzie się zgodnie z rozporządzeniem MSWiA, z tym że zostanie rozszerzone o większą liczbę godzin zajęć. Koszt szkolenia to 1000 złotych (możliwość płatności w ratach) płatne przelewem na konto WOPR-OS.  Przed pierwszymi zajęciami (po spotkaniu organizacyjnym) konieczna jest wpłata 200 złotych (wpłata bezzwrotna).

Kurs z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy  będzie zorganizowany gdy zgłosi się minimum 6 osób ( zajęcia będą prowadzone prze firmę zewnętrzną, która posiada do tego stosowne uprawnienia). Koszt szkolenia z  egzaminem około 850 złotych.

Dla osób chętnych istnieje również możliwość uzyskania uprawnień dodatkowych niezbędnych do uzyskania ratownika wodnego. Współpracujemy z firmami, które szkolą na patent sternika motorowodnego ( orientacyjny koszt : 400 zł plus egzamin) oraz operatora łączności radiotelefonicznej IWC+SRC (orientacyjny koszt to 700 zł plus egzamin) Koszty kursów dodatkowych do ustalenia w zależności od liczby chętnych. Dla członków WOPR-OS zniżki.

Więcej informacji : e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefon 604093280