SPOTKANIE ORGANIZACYJNE 15 maj godz. 12.00 - plaża miejska w Ostrołęce przy "Domku Ratownika"

Szkolenie na ratownika wodnego potrwa ponad miesiąc. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja 2021 r. Zajęcia praktyczne będą odbywały się  na basenie oraz na rzece Narew. Zajęcia teoretyczne  w formie wykładów.  Szkolenie odbędzie się zgodnie z rozporządzeniem MSWiA, z tym że zostanie rozszerzone o większą liczbę godzin zajęć. Koszt szkolenia to 1000 złotych (możliwość płatności w ratach) płatne przelewem na konto WOPR-OS.  Przed pierwszymi zajęciami (po spotkaniu organizacyjnym) konieczna jest wpłata 200 złotych (wpłata bezzwrotna).

Kurs z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy  będzie zorganizowany gdy zgłosi się minimum 6 osób ( zajęcia będą prowadzone prze firmę zewnętrzną, która posiada do tego stosowne uprawnienia). Koszt szkolenia z  egzaminem około 850 złotych.

Dla osób chętnych istnieje również możliwość uzyskania uprawnień dodatkowych niezbędnych do uzyskania ratownika wodnego. Współpracujemy z firmami, które szkolą na patent sternika motorowodnego ( orientacyjny koszt : 400 zł plus egzamin) oraz operatora łączności radiotelefonicznej IWC+SRC (orientacyjny koszt to 700 zł plus egzamin) Koszty kursów dodatkowych do ustalenia w zależności od liczby chętnych. Dla członków WOPR-OS zniżki.

Więcej informacji : e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefon 604093280